#1 2009-02-06 17:37:03

*Rav3N

^^GreeNboY

3221959
Call me!
Skąd: *Białystok
Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 10000012
Punktów :   
WWW

Miłe złego początki, czyli co i jak wg Zielonego Onego

Poradnik przeznaczony dla początkujących graczy na przykładzie świata Classic

Poradnik pisałem dla mojego obecnego plemienia (nie powiem gdzie i jakie ) i informacje tu zawarte, chociaż są wyliczone i najbardziej przydatne dla zaczynających grę teraz, to ogólny plan działania można przenieść na dowolny świat o podobnych zasadach.

A więc zaczynamy - na samiuśkim początku budujemy ... no właśnie, żadnego eko...
... budujemy 3 poziom  ratusza,  następnie koszary, a za resztę  piki, gdy już nazbieramy około 20  pik, wtedy hajda na opuszczone wioski. To jest naprawdę sprawdzony sposób i możecie na nim polegać. Żadne eko nie daje w tej grze tyle dochodu co farmienie. Nie wierzycie? Przykład:
mamy  cegielnię na poziomie 9, chcemy rozbudować do poziomu 10, koszt: 559 415 277
Za taką ilość surki możemy zrobić 11  pik i jeszcze nam zostanie  9,  85 i  167
Dochód z inwestycji:
kopalnia zwiększy wydajność o 14  na godzinę, co da nam 336  dziennie więcej, natomiast 11  posyłamy na opuszczoną wioskę, lub taką z małą ilością pkt, którą można już atakować, przy liczbie 11  ginie nam 1  pika, zbieramy 250 sztuk surki w ciągu 1-3 godzin (w zależności od odległości wioski, do której posyłamy wojsko), posyłamy następny raz i następny, policzcie sami ile mozna w ten sposób wyciągnąć surki. Tutaj mała uwaga, jak najszybciej robimy więcej jak 30  pik (idealnie jest 44 szt, wtedy mamy pewność, że żadna nam nie zginie, bez względu na szczęście).
Kiedy już uzbieramy dwie lub 3 ekipy farmiące po 40-50  pik, zaczynamy dążyć do zbudowania  stajni, a następnie 16-20  zwiadu i rozsyłamy na początek do pobliskich niewielkich wiosek po 4  zwiadu, jeśli nie ma wojska, to na pewno jest surówka ^^ więc hajda na wioskę. Następnie dążymy do jak najszybszego wprowadzenia  lekkiej, która jest nieoceniona w farmieniu z prostego powodu - szybko zwozi nam duże ilości surki. Nie chwaląc się, pod koniec drugiego dnia grania tym kontem miałem już pierwsze koniki  Mija 10 dzień, a już mam prawie 2 k pkt, 600 lekkiej, 450 toporów, i nie chodzi tu o czcze przechwałki, ale o pokazanie Wam co oznacza efektywne farmienie i ile można przez to osiągnąć.
Oczywiście przykłady tu podane są dość ogólne i trzeba brać pod uwag ilość opuszczonych wiosek, w razie trudności piszcie do mnie na priv na forum, w miarę możliwości pomogę w rozwoju, pokażę gdzie co i jak.


www.odsiebie.com/profil/sTreeTboY


http://fc26.deviantart.com/fs24/f/2007/356/b/5/Nissan_S15_C4D_Signature_by_musicnation.jpg

Offline

 

#2 2009-02-06 18:48:46

kwiatek3

*VIP

Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 17
Punktów :   

Re: Miłe złego początki, czyli co i jak wg Zielonego Onego

Zgłaszam się to ja grzegorz 191 login mam kwiatek3 bo loginu do plemion nie mogłem podać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.masters-of-mma.pun.pl www.online-menager.pun.pl www.bti.pun.pl www.mecztv.pun.pl www.dsw.pun.pl